Naim NAP 200 eindversterker
Bij de ontwikkeling van de NAP 500 is veel kennis opgedaan, veel van deze technische innovaties zijn inmiddels geïmplementeerd in een aantal NAIM producten. Veel van deze ontwikkelingen, samen met het nieuwe moderne design zijn toegepast in de NAP 200.
Net als het vlaggenschip van de eindversterkerserie, de NAP 500, is de NAP 200 voorzien van een nieuw circuitontwerp met verbeterde steraarding welke vervolgens is gemonteerd op een kwalitatief hoogstaand, anti resonerend audio circuitboard.
Anti vibrerende, resonantie controlerende voeten beschermen de gevoelige interne componenten van microfonie en resonantie.
Een nieuwe topklasse 430 VA ringkerntransformator geeft de NAP 200 een transiëntvermogen van meer dan 300 VA. Gescheiden wikkelingen, met een tweetal condensatoren zorgen voor de voeding van het linker- en rechterkanaal. Ook beschikt de NAP 200 over een aparte wikkeling op de transformator voor de voeding van een voorversterker. Hierdoor zou hij bijvoorbeeld in combinatie met de NAC 202 voorversterker gebruikt kunnen worden.
De NAP 200 kan elke belasting stabiel aan, en kan langdurig een belasting van 2 ohm aan.
Specificaties
Vermogen van 2 x 70 Watt bij 8 Ohm
Transiëntvermogen 300 VA
Voeding voor voorversterkers
Versterkingsfactor: 29 dB
Frequentiebereik: 3 Hz – 40 kHz bij –3 dB
Ingangs impedantie: 18 kOhm
Voeding: 100 V, 115 V, 230 V (50 or 60 Hz)