Draagbare radio
De moderne versie van de gelouterde retro CD/RADIO Teac SL-D910.
TEAC is al ruim 4 jaar succesvol met de retro cd/radio SL-D910 en deze is daarmee uitgegroeid tot een echte klassieker. De SL-D910 blijft natuurlijk leverbaar, maar het is tijd voor een moderne versie, de SL-D950.
De SL-D 950 heeft 3 ingebouwde luidsprekers, waaronder een downfire subwoofer met VBB (Variabele Bass Boost), maar overtreft qua klank zelfs de hiervoor geroemde SL-D910. Uit praktisch oogpunt heeft de SL-D950 een frontlader CD speler en is daarmee makkelijker plaats- en bedienbaar. Een ander belangrijke functie is het optionele iPod dockingstation DS-22. Naast de AM/FM RDS-tuner en de USB ingang maakt die van de SL-D950 een compleet audiosysteem.
De SL-D950 heeft alle functies om dienst te kunnen doen als wekkerradio. Een hoofdtelefoonuitgang is ook beschikbaar en een afstandsbediening behoort tot de standaard uitrusting.